Daj się ogłupić i wstrzyknąć dziecku śmierć. Sprawa Szymonka

Rządzą nami mordercy. Wmawiają nam, że to dla „naszego dobra”. A my jesteśmy stadem baranów, dających się ogłupiać. I zabijać. Prawda jest taka, że tzw. „szczepienia” to holokaust zafundowany nam przez tych, którzy robią na nich po prostu biznes.

Szymonek miał 11 miesięcy. Był zdrowym dzieckiem. Nagle przestał. Wystarczyło „przekonanie” rodziców, że – postępując według wskazań bandytów w kitlach – działają dla jego „dobra”. Szymonek zmarł. Mógł żyć dalej, mimo wszystko. Jednak zwyrodnialcy postanowili ukryć prawdziwą przyczynę choroby Szymonka i… z premedytacją uśmiercili go. Wbrew logice i boskiemu prawu życia.

Od lat wmawia się nam, że tzw. szczepionki to „dobrodziejstwo ludzkości”. Jednak żaden wierzący w to baran nie zastanowi się nad tragicznymi skutkami związanymi z wciskaniem nam idiotyzmu samej teorii szczepienia na cokolwiek. Bo jesteśmy na to zbyt głupi.

Szymonek był zdrowym dzieckiem. Nagle został zaszczepiony na pneumokoki. Po kilku dniach jego stan zdrowia pogorszył się tragicznie. Lekarze nie potrafili „zatuszować” prawdziwych przyczyn jego choroby i postanowili działać szybko. Oddzielili rodziców od dziecka i zabarykadowali szpital przed dociekliwymi organizacjami i dziennikarzami. Nie pozwolili na ratowanie dziecka przez niezależnych lekarzy mających doświadczenie w tego typu przypadkach. Po prostu wiedzieli, że prawda nie może wyjść na jaw. Bo wtedy cały system by runął. I ich zyski także. Miliardowe zyski, które otrzymują od koncernów farmaceutycznych za uśmiercanie naszych dzieci „szczepionkami” będącymi w rzeczywistości „cyklonem b” naszego wieku.

Wczoraj rano lekarze wraz z rodzicami Szymonka mieli omawiać jego przyszłość i życie w ogóle. Nie zrobili tego, okłamali rodziców dziecka. Zamiast tego, podjęli decyzję o uśmierceniu Szymonka i zatuszowaniu prawdziwych przyczyn zbrodni. Ciekawe, jak będą tłumaczyć swoją parchawą decyzję przed milionami ludzi, których wiedza medyczna przerasta ich wiedzę o głowę. O etyce nie wspominając…

Oto nazwiska morderców Szymonka. Świeć Panie nad Jego duszą.A tu dokładna relacja z całej sprawy:


Zapraszamy do komentowania. Ciekawe co do powiedzenia mają idioci, którzy dalej uważają tzw. „szczepionki” za „dobrodziejstwo” ludzkości, wbrew faktom i rzetelnej wiedzy.

Miro Wilewski


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *