Matka i jej konkubent przez lata gwałcili trzy małe dziewczynki

Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Opolskich skierowała do sądu akt oskarżenia w sprawie gwałtów dokonywanych na trójce sióstr w wieku od 8 do 11 lat. Zarzuty usłyszeli dziadek i matka dziewczynek oraz jej konkubent.

Wymienione w akcie oskarżenia zarzuty dotyczą szeroko rozumianej pedofilii i popełnionych ze szczególnym okrucieństwem czynów, jakich oskarżeni mieli dopuścić się wobec trzech sióstr. Oskarżonym grozi do 15 lat więzienia.

Według Iwony Kanturskiej z Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Opolskich do gwałtów miało dochodzić od 2012 roku. Sprawa ujrzała światło dzienne dopiero wtedy, gdy dziewczynki trafiły do rodziny zastępczej.

Matka pokrzywdzonych, 36-letnia Katarzyna K., ich dziadek – 62-letni Artur M. i konkubent oskarżonej 47-letni Janusz Cz. zostali tymczasowo aresztowani.

To kolejny przypadek, gdy pada mit „Matki-Polki” – zawsze opiekuńczej, troskliwej, idealnej. Z każdym dniem ujawniane są kolejne zbrodnie popełniane na dzieciach przez te, które w powszechnej świadomości w dalszym ciągu uważane są za „bezbronne ofiary” rzekomej „wrodzonej męskiej agresji”. Tymczasem statystyki pokazują, że to kobiety są sprawczyniami większości przypadków przemocy domowej. To one okazują się także winne tych najbardziej bestialskich zbrodni wobec dzieci.

Do tej pory nie ujawniono, co stało się z biologicznym ojcem dzieci. Według uzyskanych informacji, jest on kolejną ofiarą psychopatycznej kobiety wspieranej przez zbrodniczy system sądów „rodzinnych”. Jest bardzo prawdopodobne, że to właśnie wskutek patologicznych decyzji sądu, kolejny ojciec został pozbawiony możliwości obrony własnych dzieci przed bestialstwem ich matki i jej zwyrodniałych towarzyszy.

Opracowała: Michalina Wójcik

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *