Młody, prowadzisz!

Kiedy zacząć uczyć syna prowadzenia samochodu? Jak najwcześniej! Tylko wtedy dziecko nauczy się uwagi, koncentracji na drodze i pewności za kierownicą.

Wbrew panującym gdzieniegdzie mitom, uczenie dziecka budowy i prowadzenia samochodu od najmłodszych lat jest całkowicie bezpieczne. Co więcej, gwarantuje to wykształcenie odpowiedzialnego kierowcy na przyszłość. Osoby, których ojcowie uczyli prowadzenia samochodu od pierwszych lat życia, jeżdżą pewniej i bezpieczniej, szybciej reagują i eliminują zagrożenia na drodze oraz jeżdżą z większą kulturą. Dlatego każdy Tata powinien jak najszybciej wziąć swoje dziecko do samochodu, posadzić na kolanach, nauczyć włączać silnik, trzymać kierownicę i… pozwolić prowadzić! Zobaczcie, jak to robi jeden z naszych redakcyjnych kolegów. Za kierownicą Paweł i jego 2-letni syn Wiktor. Gaz do dechy, chłopaki!

Zdjęcie w nagłówku: Samuele Errico Piccarini / Unsplash


Udostępnij

One Reply to “Młody, prowadzisz!”

  1. A teraz Wiktor jest ponownie jak od urodzenia, totalnie izolowany od Taty, dziadków, przyjaciela Czarka i innych. Więziony w mieszkaniu ojca właścicielki Wiktora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *