Mowa nienawiści, feminizm i faszyzm to główne „prawo” działające w polskich sądach

Ilu z nas, Polaków nie mających kontaktu z sądem wierzyło, że sąd to sprawiedliwość, że sąd to pracujący tam ludzie, którzy uratują nas przed złem, tak jak lekarz ratuje nasze zdrowie i życie? Ilu z nas, Polaków, a w szczególności ojców i mężczyzn, przekonała się że w sądach nie działa zapisane prawo, Konstytucja, że tam człowiek rodzaju męskiego nie znaczy nic? Ilu z nas się przekonało, że dla większości sądów nasze dzieci to zwykły towar na którym zarabia Państwo Polskie? Ilu z nas się przekonało, że sąd odbiera godność człowieka, niszczy jak karalucha? A to wszystko dzieje się w kraju katolickim, w którym władza tak lubi pokazywać się na Jasnej Górze…

Można zauważyć, że sądy nie działają jak instytucje państwowe, które mają za zadanie pomóc człowiekowi, a ich działanie oparte jest na prawie i przede wszystkim na Konstytucji. Ich działanie można porównać do firm, których zadaniem jest osiągnięcie zysków. Jeśli dodać do tego sposób działania większości sędziów, czyli schematyczne działanie prawa mowy nienawiści, feminizmu i faszyzmu, to wyłania się nam prawdziwy obraz legalnego holocaustu bez użycia broni. Żeby bardziej zrozumieć ten problem pozwólmy sobie rozłożyć go na czynniki pierwsze i rozważyć, co wspólnego ma polski sąd z wymienionymi wyżej ideologiami.

Faszyzm

Jak wiadomo, faszyzm istniał również w Polsce i być może nie zanikł do końca, a jego zwolennicy dotarli do najwyższych stanowisk władzy w kraju i używają tej ideologii do legalnego wyniszczania. Był wyznaniem ludzi między innymi pragnących odwetu. Porównać to można do odwetu kobiety na mężczyźnie za rozczarowanie, na przykład za niespełnione jej zachcianki finansowe. Głosił również pogardę dla intelektualnego wysiłku – obecnie większość polskich sądów głosi pogardę dla obywateli płci męskiej i ich dzieci. Faszyzm głosił, że kiedy naród jest silny, to i najbiedniejszy robotnik może nosić wysoko czoło. Ideologia faszyzmu idealnie pasuje do sytuacji, kiedy to pracujący mężczyzna zostaje okradziony nie tylko z dziecka, lecz i ze swojej pracy, czyli pieniędzy które musi płacić na niepracującą byłą partnerkę. Zastanawiające w tym wszystkim jest to, dlaczego polskie władze zakazały rozpowszechniania faszyzmu, natomiast pozwalają, żeby on był głoszony w polskich sądach przez ludzi opłacanych przez rząd.

Feminizm

Wiadomo że celem pierwszych feministek była pomoc kobietom poprzez ulżenie im w ich cierpieniach oraz ideowe wsparcie. Idealnie to pasuje do dzisiejszych realiów poprzez przyznawanie zawyżonych alimentów – tak, żeby to kobieta, a nie dziecko, miała z tego przyjemność. Również „przyznawanie” dzieci często zwyrodniałym matkom alienatorkom, zamiast zgodnie z prawem izolować dziecko od takiej osoby. Feminizm stał się współczesnym elementem „edukacji”. Dowodem na to są wszelkiego rodzaju wydawane książki zawierające instrukcje, jak zniszczyć faceta. Proszę również zauważyć, że wymiar sprawiedliwości jest przychylny tym instrukcjom poprzez nie karanie kobiet za fałszywe oskarżenia partnerów. Zdarza się, choć bardzo rzadko, że trafi się uczciwy człowiek, który jednak zadziała zgodnie z prawem i ukarze taką kobietę, ale są to przypadki sporadyczne.

Mowa nienawiści

Jest zjawiskiem, które usprawiedliwia nienawiść czy dyskryminację, jak również przemoc wobec konkretnych osób. Postępuje ciągła akceptacja mowy nienawiści służącej do utrwalania stereotypów i uprzedzeń. W realiach sądowych można to zauważyć w wyrokach czy postanowieniach, które bezzasadnie dyskryminują ojców i mężczyzn, którzy traktowani są jak bankomaty i losy na loterii. Nagminnie sędziowie stosują na tej grupie społecznej przemoc psychiczną i ekonomiczną, pozbawiając ich środków do życia na rzecz kobiet. a przede wszystkim pozbawiając ich możliwości wychowywania własnych dzieci, co jest przestępstwem. Przestępstwem, które tuszuje obecna władza. Często taki ojciec nie wytrzymując tęsknoty za dzieckiem i targa się na swoje życie lub poprzez walkę o dziecko wpada w wyniszczające problemy zdrowotne. Władza to wszystko permanentnie tuszuje. Nie upublicznia statystyk, ilu obywateli popełniło samobójstwo wskutek przestępstwa przemocy stosowanej przez sędziów. Władza zataja statystyki, ile dzieci jest zniszczonych przez zwyrodniałych sędziów, ile dzieci ma uszczerbek na zdrowiu lub ile dzieci popełniło samobójstwo z powodu bezmyślnych decyzji patologicznych sądów. Dla władzy jest to temat tabu. Dla nich dziecko i ojciec nie znaczą nic. Liczy się tylko pieniądz i wyniszczanie narodu w białych rękawiczkach. Różnica jest taka że przed napastnikiem z bronią w ręce można się bronić, a przed napastnikiem w todze już nie za bardzo, bo władza chroni go immunitetem.

Podsumowując to wszystko, widzimy obraz kraju, w którym żyjemy. Za ten kraj nasi przodkowie oddawali życie i przelewali krew tylko po to, żeby teraz jakiś państwowy urzędnik mógł legalnie zabijać niewinne dzieci i ich ojców. Dowodem na to, że władza nie działa zgodnie z Konstytucją, lecz w oparciu o wyżej wymienione ideologie, jest między innymi broszura sponsorowana przez Urząd Wielkopolski pod patronatem policji wielkopolskiej, gdzie mężczyzna jest przedstawiany jako agresor, a kobieta i dziecko jako jego ofiary.

Skandaliczna ulotka z wielkopolskiego


Dowodem na to jest również działanie ministra Zbigniewa Ziobry i całego resortu sprawiedliwości poprzez stworzenie więzień dla niepłacących alimentów, a ostatnio wyrzucanie z domu za rzekomą, nie popartą żadnymi dowodami przemoc. Dla porównania – nie wsadza się do więzień matek za przestępstwa przemocy polegającej na izolacji dzieci od ojców ani nie karze się ich za celowe pomówienia i fałszywe oskarżenia. Nie karze się, lecz wręcz daje się im kolejne narzędzie do wyniszczania mężczyzn. Dlatego trzeba mówić głośno o tym, że obecny obóz władzy nafaszerowany jest mową nienawiści do nas, mężczyzn oraz przede wszystkim do naszych dzieci. Rzecznik Praw Dziecka zachowuje się jak instytucja jedynie teoretyczna, która z rzeczywistym działaniem na rzecz dobra dziecka nie ma tak naprawdę nic wspólnego.

Pamiętajmy, że jako ojcowie i mężczyźni musimy się wspierać dla dobra naszego i naszych dzieci. Bo nigdy nie wiesz, czy Ty lub Twoje dziecko nie będziecie następną ofiarą zbrodniczego systemu sądownictwa polskiego.

Opracował: Tomasz Kropiś

Przypisy:
https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/faszyzm;3900060.html
https://encyklopedia.pwn.pl/haslo/feminizm;3900322.html
https://uprzedzuprzedzenia.org/czym-mowa-nienawisci/
Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

4 Replies to “Mowa nienawiści, feminizm i faszyzm to główne „prawo” działające w polskich sądach”

  1. W mojej ocenie w sądach rodzinnych nie chodzi o żadną ideologie czy solidarność mącić. Chodzi jedynie o to abyś nie przestał nosić im pieniędzy. To jest chora, psychopatyczna banda oszustów powiązana rodzinnie i towarzysko gdzie każdy, począwszy od kuratora przez psychologa a kończąc na „sędzinie” chce wydrzeć ile może. W Warszawie w wydziale VI kurator JW wprost informuje który adwokat załatwia sprawy którego sędziego, i nie chodzi tam tylko o sędziów wydziału VI. Wyślesz zawiadomienie o procederze do SO a ono tam…. zaginie.

    1. Dlatego zawiadomienia lepiej wysyłać do PK i do CBA, chociaż i tak szansa na wszczęcie niewielka.

  2. ZBRODNICZY SYSTEM SĄDOWNICTWA POLSKIEGO – to fakt. Jak z nim walczyć.

    Ja mam LISTA 246 NIEGODNYCH URZĘDU SĘDZIEGO ŚCIGANYCH z KK I czekam na powstanie SĄDU OBYWATELSKIEGO dla nich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *