Odbieranie dzieci ojcom to zbrodnia przeciwko Narodowi polskiemu

Bandyci w togach są bezkarni. To nie jest „teoria spiskowa”. Stalinowski Kodeks rodzinny i opiekuńczy dalej straszy. Na jego podstawie manipuluje się całym pokoleniem, zresztą – już kolejnym.

Podczas gdy cały świat emocjonuje się koronawirusowym oszustwem, w milionach polskich domów w dalszym ciągu cierpią dzieci oddzielane od ojców. Wyrywane i masakrowane psychicznie na rozkaz potomków komunistycznych zbrodniarzy zasiadających w sądach „rodzinnych”, bezczelnie noszących orła na szyi. Nieświadomość tego holokaustu w społeczeństwie i bagatelizowanie problemu nie wróży dobrze dla przyszłości Polski.

Alienacja rodzicielska to nie jest tylko termin z podręczników medycznych. To problem, który dotyka coraz większe rzesze społeczeństwa. To jest PRAWDZIWA PANDEMIA.

Zgodnie z najnowszą definicją: „Alienacja rodzicielska to wszelkie formy znęcania się psychicznego poprzez całkowitą lub częściową izolację dziecka od jednego z rodziców, najczęściej ojca, które prowadzą do dysfunkcji naturalnych relacji lub osłabienia więzi pomiędzy odizolowanym dzieckiem a rodzicem, oraz mogą prowadzić do trwałych zaburzeń i chorób psychicznych u osób odizolowanych od siebie.”

Na szczęście społeczeństwo się budzi. Po latach obojętności i bagatelizowania problemu, spychania go na margines polityki, coraz więcej osób zaczyna zdawać sobie sprawę, że walka z alienacją rodzicielską to kluczowe zadanie dla polskich polityków. To jeden z priorytetów patriotycznego ruchu społecznego i partii ZJEDNOCZENI. Od tego, jak szybko się z tym problemem uporamy, jak szybko wykluczymy z sądów i urzędów wszelkich psychopatów niszczących polskie Rodziny pod pretekstem „dbania o ich dobro”, zależy przyszłość Rzeczypospolitej. Zbyt górnolotnie powiedziane? Być może. Ale jeśli masz wątpliwości, przeczytaj TEN ARTYKUŁ.

Dlaczego musimy walczyć z pandemią alienacji rodzicielskiej:Więcej informacji znajdziesz na: CZUJNY.PL

Róża Florczak

Zdjęcie: Obraz 4144132 z PixabayZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: TATA TV
ORAZ NA NASZ NOWY KANAŁ BITCHUTE: TATA TV


Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

One Reply to “Odbieranie dzieci ojcom to zbrodnia przeciwko Narodowi polskiemu”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *