„Stańcie po stronie Narodu!” Dowódca apeluje do policjantów na manifestacji!

Nie milkną echa po brutalnym spacyfikowaniu przez policję na ulicach Warszawy protestujących Polaków przeciw koronaterrorowi.

W sieci ukazał się materiał z emocjonalnego bohaterskiego apelu byłego oficera policji do młodych kolegów w czynnej służbie. Emerytowany wyższy oficer policji odznaczony krzyżem zasługi, przez megafon uświadamiał policjantów, iż służą antypolskiemu rządowi oraz że mają prawo odstąpić od bezprawnych czynności. “Stańcie po stronie Narodu”, “łamiecie prawo” – dramatycznie apelował. Całość tego bohaterskiego wystąpienia obejrzycie tu:

Kim jest bohater apelów do policji?

Bohaterskim emerytowanym oficerem policji z powyższego materiału jest Sebastian Nadolski. Okazuje się, że to nie jest jego pierwsza aktywność w walce o wolność Polaków i niepodległość Polski.

Sebastian Nadolski aktywnie działa na rzecz prawa dzieci do obojga rodziców. Jest członkiem Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej.
Oto jego wystąpienie z ostatniego posiedzenia tego Zespołu:

Sebastian Nadolski wspiera poszkodowanych przez system

Bohater apelu do policjantów aktywnie wspiera również Polaków poszkodowanych przez system. […]

CZYTAJ DALEJ TUTAJ

Źródło: CZUJNY.PLZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: TATA TV
ORAZ NA NASZ NOWY KANAŁ BITCHUTE: TATA TV


Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

2 Replies to “„Stańcie po stronie Narodu!” Dowódca apeluje do policjantów na manifestacji!”

  1. no oj już wczesna zawyżoną emeryturę ugrał …pałując polaka 🙂 to tereaz możę sobie poudawać patriotę 😉 teraz to go nic nie kosztuje

    1. Seba jest w porządku, uratował kilka osób na wojnie bałkańskiej. Akurat nikogo nie spałował, za to jego spałowali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *