Wychowanie bez ojca prowadzi do patologii

Co mają ze sobą wspólnego chorzy psychicznie, mordercy, samobójcy, socjopaci i bezrobotni? Wśród osób zaliczanych do powyższych kategorii najwyższy odsetek stanowią osoby alienowane od ojców przez matki.

W poniższym filmie bardzo trafnie i zwięźle obnażono niektóre aspekty tak zwanego „samotnego macierzyństwa” oraz wymieniono patologie, do jakich to zjawisko prowadzi. Znajdziecie w nim między innymi analizy statystyk występowania dysfunkcji społecznych u dzieci wychowanych bez ojca, a także przykłady danych statystycznych, zarówno amerykańskich jak i pochodzących z polskich ministerstw i instytucji rządowych.

Zdjęcie w nagłówku: Armin Lotfi / UnsplashUdostępnij

4 Replies to “Wychowanie bez ojca prowadzi do patologii”

 1. Przecież tam jasno jest napisane o samotnych matkach ktore miały toksycznych partnerów lub RPDZICÓW (tak tak, razem).
  Poza tym dzieci samotnych matek miały kiedyś ojców i ich zaburzenia raczej mogą wynikać z doświadczeń w dotychczasowym rodzinnym życiu.
  Macie problem z interpretowanie bo oczywista jest i nie ma nic złego w tym że samotna matka z dzieckiem są szczęśliwsze i mają więcej spokoju radości komfortu bez toksycznego męża i ojca.
  Po co i dla jakich celów miałoby być na siłę w patologicznej pułapce skoro może być lepiej?

 2. „Znęcają się nad dziećmi, a JESZCZE CZĘŚCIEJ robią to samotni ojcowie”…
  I wszystko jasne i potwierdzenie

 3. Do Al i K (bo to ta sama osoba). Czy mogłabyś czytać i słuchać ze zrozumieniem? Pieprzysz jakieś feministyczne hasełka dla niedoruchanych c*p i wydaje ci się, że się popisałaś? To kobiety w przeważającej większości są sprawczyniami przemocy i są WINNE zniszczenia rodziny i cierpienia dzieci! A potem takie pryszczate krowy robią z siebie ofiary w mediach i na lewackich zadymach. Wylaszcz się lepiej i zadbaj o faceta, o ile go masz. A jeśli któraś ma „złe doświadczenia”, to znaczy, że nie sprawdziła się jako kochanka, żona i matka. Do adminów portalu: to jest portal dla osób świadomych zagrożeń że strony głupich bab. Doceniam waszą tolerancję i fakt, że dopuszczacie rozmaite komentarze. Ale bez przesady – trzymajcie linię na przyszłość.

  1. Komentarze są moderowane, ale na ogół zatwierdzamy wszystkie. Cenzura prewencyjna jest dla nas „be”, a ocenę treści pozostawiamy Czytelnikom. Mogą ją wyrażać we własnych komentarzach, do czego serdecznie zachęcamy. Pozdrawiamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *