Armisiek! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin, Synku!

Kochany Synku, dzisiaj są Twoje imieniny. Z tej okazji życzę Ci samych uśmiechów, radości i ciepła, dużo sprytu i mądrości, siły i wytrwania. A przede wszystkim… MIŁOŚCI. Moją miłość masz nieustannie, ogromną, gorącą i bezgraniczną, największą na świecie…

Nie mogę chwilowo złożyć Ci życzeń osobiście, bo uniemożliwili to źli ludzie. Ale nic się nie martw – walczę z siłami ciemności i już niedługo będziemy znowu cieszyć się sobą tak, jak jeszcze niedawno. Jestem przy Tobie przez cały czas, chronię i pilnuję. Obserwuję Cię i wiem, co robisz, czym się bawisz, gdzie chodzisz. Martwi mnie tylko to, że nieodpowiedzialne osoby przez ich głupotę nie pozwalają Ci jeść tego, co uwielbiasz i co jest wartościowe i potrzebne. A także to, że wpychają Ci do rąk telefon i pozwalają ogłupiać szkodliwymi grami, które z mądrych i radosnych dzieci robią zombiaki… 🙂 Ale możesz być spokojny – już niedługo wszystko wróci do normalności i znowu będziemy szli naszą drogą…

Tymczasem podaję Ci parę ciekawych informacji na temat Twojego imienia, abyś był z niego jeszcze bardziej dumny.

Armand to pradawne imię, które składa się z dwóch starożytnych słów: HERI (które znaczy „lud” i „wojsko”) oraz MAN (które znaczy „człowiek”). Dlatego imię Armand oznacza mądrego i silnego WOJOWNIKA i DOWÓDCĘ, który chroni swój lud w nieustannej walce dobra i zła.

Osoba o imieniu Armand cechuje się wielką miłością do bliźniego. Jednocześnie nie afiszuje się i lubi chować się w sobie. Ma równocześnie stanowczy charakter, ale jest pełna życia. Nie działa pochopnie, nie wpada w panikę i stoi mocno na ziemi. Nie narzuca swojej woli, chętnie uzgadnia postanowienia z innymi. Jest przy tym bardzo wrażliwa.

Właśnie taki jesteś. Kochający, wspaniały, dobry. I bardzo mądry i wrażliwy… I za to z całego serca Ci dziękuję…

Armisiek, kochany Synku. Jestem przy Tobie. Myślę o Tobie w każdej sekundzie. Już wkrótce znowu będziemy razem. Tak, jak mnie prosiłeś i tak, jak Ci obiecałem. Żyćko moje… Kocham Cię, jak serce.

Tatka

PS. Armisiek, nagrałem też dla Ciebie film, obejrzyj…

Wszystkiego najlepszego, Synku…

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *