Armisiek! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin, Synku!

Kochany Synku, dzisiaj są Twoje imieniny. Z tej okazji życzę Ci samych uśmiechów, radości i ciepła, dużo sprytu i mądrości, siły i wytrwania. A przede wszystkim… MIŁOŚCI. Moją miłość masz nieustannie, ogromną, gorącą i bezgraniczną, największą na świecie…

Nie mogę chwilowo złożyć Ci życzeń osobiście, bo uniemożliwili to źli ludzie. Ale nic się nie martw – walczę z siłami ciemności i już niedługo będziemy znowu cieszyć się sobą tak, jak jeszcze niedawno. Jestem przy Tobie przez cały czas, chronię i pilnuję. Obserwuję Cię i wiem, co robisz, czym się bawisz, gdzie chodzisz. Martwi mnie tylko to, że nieodpowiedzialne osoby przez ich głupotę nie pozwalają Ci jeść tego, co uwielbiasz i co jest wartościowe i potrzebne. A także to, że wpychają Ci do rąk telefon i pozwalają ogłupiać szkodliwymi grami, które z mądrych i radosnych dzieci robią zombiaki… 🙂 Ale możesz być spokojny – już niedługo wszystko wróci do normalności i znowu będziemy szli naszą drogą…

Tymczasem podaję Ci parę ciekawych informacji na temat Twojego imienia, abyś był z niego jeszcze bardziej dumny.

Armand to pradawne imię, które składa się z dwóch starożytnych słów: HERI (które znaczy „lud” i „wojsko”) oraz MAN (które znaczy „człowiek”). Dlatego imię Armand oznacza mądrego i silnego WOJOWNIKA i DOWÓDCĘ, który chroni swój lud w nieustannej walce dobra i zła.

Osoba o imieniu Armand cechuje się wielką miłością do bliźniego. Jednocześnie nie afiszuje się i lubi chować się w sobie. Ma równocześnie stanowczy charakter, ale jest pełna życia. Nie działa pochopnie, nie wpada w panikę i stoi mocno na ziemi. Nie narzuca swojej woli, chętnie uzgadnia postanowienia z innymi. Jest przy tym bardzo wrażliwa.

Właśnie taki jesteś. Kochający, wspaniały, dobry. I bardzo mądry i wrażliwy… I za to z całego serca Ci dziękuję…

Armisiek, kochany Synku. Jestem przy Tobie. Myślę o Tobie w każdej sekundzie. Już wkrótce znowu będziemy razem. Tak, jak mnie prosiłeś i tak, jak Ci obiecałem. Żyćko moje… Kocham Cię, jak serce.

Tatka

PS. Armisiek, nagrałem też dla Ciebie film, obejrzyj…

Wszystkiego najlepszego, Synku…

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *