DLA „ELIT” JESTEŚMY TYLKO BYDŁEM! Pandemia to tylko przykrywka!

Ten niesamowity wywiad z Davidem Icke jest przeznaczony wyłącznie dla ludzi myślących samodzielnie. Możesz obejrzeć ten film w całości, albo wcale. Jednakże po jego obejrzeniu Twoje życie nie będzie już takie samo…

Uwaga! Materiał jest zablokowany na wszystkich serwisach, takich jak YouTube, Vimeo, czy Facebook!

Aby obejrzeć film, KLIKNIJ TUTAJ


Jeśli na powyższym kanale nie działa, kliknij TEN LINK


Link do wywiadu w j. angielskim na londonreal.TV: https://londonreal.tv/icke
Angielskie pliki do pobrania:
https://londonreal.tv/army
Alternatywny LINK do pobrania polskiej wersji filmu:
https://1drv.ms/u/s!AiL6NV8w2pqkjHF7T1GuxNs2uJaU – plik spakowany


FILM DOSTĘPNY JEST NA NOWYM KANALE BITCHUTE: TATA TV

ZAPRASZAMY TAKŻE NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: TATA TV

Powyższy film został udostępniony dzięki uprzejmości kanału:
https://www.bitchute.com/channel/pozamatrixem/

Oryginalny opis filmu:

Wywiad Briana Rose z Davidem Icke podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTube’a, Vimeo i Facebooka.
Polecamy go WSZYSTKIM, którzy chcą zrozumieć co dzieje się i co może wydarzyć się na świecie, w którym „pandemia” stanowi zagrożenie dla naszej wolności i godności. Wywiad – zwłaszcza od ok 50 min. – polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.
(W tej wersji wydłużono czas wyświetlania się napisów, poprawiono „łamanie linii”, literówki oraz zamieniono „Wachowscy” na „Wojciccy”, co było błędem spowodowanym przez automatycznego korektora w lokalnym Wordzie… Cała reszta bez zmian)

Link do wywiadu w j. angielskim na londonreal.TV

UWAGA!
Do wykrywania koronawirusa SARS-CoV-2 stosuje się – ZGODNIE z zaleceniami WHO – głównie testy genetyczne metodą RT-PCR. Co mówi o tym teście jego twórca? Nie powinno się go stosować!! Zięba omawia to w poniższym filmiku, rozjaśniając w ten sposób wypowiedź Icke’a z pierwszej części powyższego wywiadu.
https://www.bitchute.com/video/q8Bb03AD2vxp/Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *