Efekt Stonogi, czyli kryminalizacja elementów niewygodnych

Klasyczna ubecka metoda: jeśli ktoś może zagrozić systemowi, to trzeba zrobić z niego bandytę. Opinia publiczna zrobi resztę. Tak samo jest z ojcami, którzy walczą o swoje Dzieci.

Jesteś normalnym obywatelem, wzorowym mężem i ojcem, najlepszym sąsiadem, idealnym pracownikiem. Masz mnóstwo przyjaciół, fantastyczną opinię i świetną renomę. Nagle dostajesz pozew rozwodowy. Zaczyna się walka o Dziecko. W jednej chwili zmienia się wszystko i okazuje się, że jesteś gnojem, skurwielem, przemocowcem, pedofilem i kryminalistą. Resztę życia musisz spędzić na udowadnianiu, że nie jesteś wielbłądem. Dlaczego tak się dzieje? Bo nadepnąłeś na odcisk systemowi. A w zasadzie – stałeś się jego… żywicielem.

W polskich realiach „efekt motyla” można śmiało nazwać „efektem Stonogi”. Poniższy materiał tylko dla inteligentnych. Kobietom (feminazistkom) polecamy powstrzymanie się od oglądania w całości. Ze Zbigniewem Stonogą rozmawia Maciej Podstawka. Naprawdę warto…

Źródło: Bądź na Bieżąco


Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner ze świnką-skarbonką i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *