Nie będzie opieki naprzemiennej w Polsce!

Większość sejmowa znowu poparła bestialstwo wobec dzieci. Posłowie odrzucili wpisanie do nowelizacji k.r.i.o. opieki naprzemiennej jako priorytetowej i egzekwowanie tzw. „kontaktów” z dziećmi.

Po raz kolejny „nadzwyczajna kasta ludzi” odetchnęła z ulgą. Ich milionowe dochody z biznesu okołorozwodowego są bezpieczne. Sejm w dniu 26 kwietnia odrzucił najważniejsze zmiany do stalinowskiego kodeksu rodzinnego i opiekuńczego, postulowane między innymi w petycji wielokrotnej „Stop alienacji rodzicielskiej”, której celem jest wskazanie orzekania opieki naprzemiennej jako priorytetowego sposobu sprawowania władzy rodzicielskiej, doprecyzowanie wykonywania kontaktów z małoletnimi oraz egzekwowania orzeczeń sądowych w tym zakresie. Jednym z nielicznych, którzy głosowali za przyjęciem poprawek zawartych w senackim druku 776 (dostępny tutaj), był Liroy, znany także pod poselskim pseudonimem Piotr Marzec i nawet umieścił w sieci swoje refleksje bezpośrednio po zakończeniu sesji parlamentarnej.

Wypowiedź Liroya jest dostępna tutaj.

Natomiast chronologię prac nad ustawą, wraz ze wspomnianym drukiem 776 można znaleźć bezpośrednio na senackiej stronie tutaj.

Udostępnij

2 Replies to “Nie będzie opieki naprzemiennej w Polsce!”

  1. Nie znaczy to jednak ze ktokolwiek , komu krzywda dziecka nie jest obojetna to zaakceptuje . Kazdy dorosly ma Obowiazek bronic i chronic dzieci. Dziecko w swej dzieciecej pozycji nie jest w stanie samo sie obronic. A wiec dzialania i prace dalej beda trwac . Alienacja Rodzicielska to Zlo! , to krzywda tysiecy dzieci w Polsce. Dzialania i prace dalej .. az Rzadzacy nareszcie uznaja Prawo dziecka do Obojga ! rodzicow . Podstawowe Prawo kazdego czlowieka .!

  2. Pieniądz wygrywa z dobrem dzieci,materializm wygrywa z prawdziwymi wyższymi wartościami,niesprawiedliwość wygrywa ze sprawiedliwością,dyskryminacja wygrywa z równouprawnieniem,głupota wygrywa z mądrością,egoizm i nienawiść wygrywa z miłością.Czy to nie piekło ? Świat jest piękny,ale to piękno niszczą źli, zakłamani ludzie.Polska jest okrutnym zakłamanym państwem.Trzeba mówić o tym głośno i pisać jak najwięcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *