Poziom zidiocenia urzędników wystrzelił w kosmos. Pięciolatek z autyzmem uznany za przestępcę seksualnego

Według portalu „WP Parenting” chłopiec przytulił kolegę z klasy, a drugiego pocałował w policzek. Szkoła oskarżyła 5-letniego Nathana o przestępstwo seksualne. Przytulenie i pocałunek zostały uznane za „czynności seksualne”. Rodzina chłopca twierdzi, że to nieporozumienie.

Chłopiec uczy się w szkole podstawowej w Chattanooga w stanie Tennessee. Po tym, jak przytulił kolegę, a innego pocałował, szkoła zgłosiła zajście do departamentu spraw społecznych. Nathan został zarejestrowany jako przestępca seksualny. Rodzina twierdzi, że chłopiec został nazwany w raporcie „drapieżnikiem seksualnym”, a w rejestrze będzie widniał do końca życia.

Debilizm ogarniętych seksualną psychozą urzędników, sędziów, nauczycieli i innej „wsiowej” inteligencji (nie obrażając wsi, która jest ostatnią enklawą normalności), święci triumfy i udziela się masom także u nas. Z jednej strony ci mentalni troglodyci oficjalnie lansują w szkołach takie zboczenia jak feminazizm, gender (cokolwiek to nie znaczy), równouprawnienie, transwestytyzm i ekoterroryzm, a z drugiej – penalizują naturalne zachowania i odruchy człowieka, które jeszcze niedawno byłyby obiektem zachwytu i społecznego aplauzu.

W szkołach nie ma już lekarzy ani darmowych obiadów, za to panoszą się tam niedoruchane i niewygolone psycholożki, które uzurpują sobie prawo do pełnienia funkcji współczesnych politruków, równie potrzebne jak czyrak na napletku. Wymyślanie przez nie różnego rodzaju zaburzeń u naszych dzieci wydaje się być ich pasją, a w rzeczywistości jest prostą kompensacją za niedobory w czyszczeniu komina.

Niestety, coraz więcej osób „oswaja” się z propagandą i terrorem genderowej urawniłowki i zachowuje się jak żaba powoli podgrzewana w garnku. Absurdy są z czasem przyjmowane jako coś powszechnego i nieszkodliwego. Mentalność niewolników, zaszczepiona całym społeczeństwom przez ewenkowskie piąte kolumny rozprzestrzenia się jak dżuma. Na szczęście są jeszcze ludzie odporni na tę zarazę, którzy widzą narastające zagrożenia i mają pomysł i wiedzę, jak z nimi walczyć. Naszym obowiązkiem jest podjęcie próby uratowania naszych dzieci przed mentalną i fizyczną eksterminacją. To od nas zależy wolność i niepodległość przyszłego pokolenia. Wybory już wkrótce.

Miro Wilewski

Zdjęcie w nagłówku: UnsplashJest nam bardzo miło, że odwiedziłeś nasz skromny portal. Tworzymy portal TylkoTata z wielkim zaangażowaniem i nadzieją. Dzięki niezależności możemy publikować treści prawdziwe, bez cenzury, bez narzucania nam poprawności politycznej. Jednakże właśnie z tego powodu nie mamy – jak inne media – źródeł finansowania od instytucji, wielkich koncernów, czy wpływowych osób. Dlatego jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas choćby drobną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową 🙂 działalność. Po prostu kliknij banner ze świnką-skarbonką i gotowe! Możesz wybrać proste wpłaty przez PayPal lub zostać naszym Patronem na Patronite. WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *