Prawnik ujawnia nazwiska sądowej kasty gnębiącej ojców!

Prawnik Przemysław Koziński wbrew mec. Markowi Markiewiczowi ujawnia nazwiska kasty gnębiącej ojców w programie Studio Polska

Mecenas Marek Markiewicz (były satyryk, udający opozycjonistę, prowadził m. in. w latach 90. program, w którym komentował „na śmieszno” aktualności i wypowiedzi polityczne w mediach – przyp. red.), strasznie niezadowolony, udziela koledze po fachu dobrych rad: kolego nie mów nazwisk, bo sprowadzisz na siebie nieszczęście!


A w jaki sposób, Panie mecenacie? Kto zrobi nieszczęście Przemkowi? Ci dobrzy sędziowie i prokuratorzy coś mu zrobią? A jaką metodą mogą mu zrobić to nieszczęście? Pan coś wie o tym, że sędziowie i prokuratorzy są niebezpieczni dla obywateli? A gdy jednak ci dobrzy sędziowie i prokuratorzy skrzywdzą Przemka, to nie skrzywdzą wtedy może jego syna? Szanowny Panie Mecenasie, prosimy o odpowiedzi na te pytania.

Istotną kwestią w tym wszystkim jest również to, iż mecenas Marek Markiewicz jest co roku powoływany do komisji przeprowadzających egzamin adwokacki, w których zasiada razem z sędziami, m. in. z sędziami mokotowskiego sądu. Zna osobiście tych ludzi mających powiązania ze środowiskiem ideologicznym, których wymienił P. Koziński wczoraj z imienia i nazwiska w programie. Na tych komisjach, przeprowadzających egzaminy adwokackie Pan Mecenas Markiewicz zarabia dodatkowe pieniądze – kilkanaście tysięcy, jako bonus. Nie chce ich stracić. Dodatkowo to prestiż i splendor. Dlatego na wizji bronił wczoraj swoich kolegów z komisji, a poza kamerami przeprosił P. Kozińskiego. Wczoraj publicznie w TV P. Koziński zawiadomił o przestępstwie popełnionym przez adwokata i jego przyjaciółkę prokurator. Zgodnie z kodeksem etyki Pan Mecenas powinien był mu podziękować i go wesprzeć i sam zawiadomić rzecznika dyscyplinarnego, a nie próbować wpływać na niego, aby ten nie podawał nazwisk.

W opisie tego filmu https://www.facebook.com/Mezcz.Maz.Ojciec.Rycerz.MMOR/videos/597015204140380/
o toczącym się teraz procesie legislacyjnym z inicjatywy rządu, w którym:

1. Odmówiono penalizacji izolacji dzieci, czyli alienacji rodzicielskiej, bo trzeba by było wydawać polskich przestępców za granicę na podstawie ENA.

2. Odmówiono wprowadzenie do prawa Opieki Naprzemiennej nawet jako możliwego stanu, nie mówiąc już o o stanie domyślnym po rozwodzie i dostepnym w sytuacji konfliktu między rodzicami.

3. Forsuje się zbrodniczy stan, że w czasie, kiedy rozwód będzie wydłużany o postępowanie informacyjno-mediacyjne, które może trwać np. rok, to w tym czasie ojciec nie może składać wniosku o zabezpieczenie tfu! kontaktów z dziećmi. Czyli mamy dodatkowy rok na wychowywanie dziecka w strachu, nienawiści, obcości i pogardzie w stosunku do ojca i całej jego rodziny.

4. Na chama łamie się wszystkie podstawy prawa (rzymskie, greckie i współczesny zdrowy rozsądek), aby wprowadzić ALIMENTY NATYCHMIASTOWE dla matki, która porwała dzieci, albo wyrzuciła z domu męża i złożyła taki wniosek przez internet. Będą one niezaskarżalne i egzekwowane natychmiastowo. Ponieważ w Polsce alimenty mają takie cechy, że w praktyce nie można ich czasowo zawiesić, ani obniżyć ze względu na zmieniające się warunki życia (pracy, majątku, choroby) ojca i matki oraz ze względu na to, że całe społeczeństwo dostarcza finansowanie rozwódkom (500+ i inne zasiłki), które ukradły dzieci, to te alimenty mają formę zbrodniczą, skutecznie odstraszają młodych mężczyzn do ślubu i płodzenia dzieci. Podsumowując rząd forsuje na chama wprowadzenie NATYCHMIASTOWEGO NIEWOLNICTWA.

===========
Jeden z konsultantów Ministerstwa Sprawiedliwości, ale wiceszef mediatorów w Polsce o tym, że Opieka Naprzemienna to „ZACHWASZCZANIE DZIECKA SOBĄ”. HIT ostatnich dni !
https://www.dailymotion.com/video/x7bdndl
https://www.facebook.com/Mezcz.Maz.Ojciec.Rycerz.MMOR/posts/906035399763968
Czyli jak normalny ojciec w normalnej nierozwodzącej się rodzinie bierze dziecko na zakupy, na wieś, do rodziny, do przyjaciół, na wycieczkę, na basen to jest niebezpiecznym PRZESTĘPCĄ, KTÓRY ZACHWASZCZA DZIECKO SOBĄ !!!


Czekajmy, już niedługo dzielny wybawca kobiet i dzieci, Minister Ziobro tego zabroni. Bez zezwolenia sądu, psychologów, pedagogów i bez uczestnictwa przy tym kuratorów będzie to przestępstwem i będą za takimi ojcami ogłaszali kolejne CHILD ALERTY, tak jak PIS ogłosił już za dwójką kochających ojców – Sebastianem Nadolskim i Czarkiem Rodakiem !

P.S. A Pani Agnieszka Wojciechowska van Heukelom jest bardzo dumna z polskiej drużyny.

Źródło:
TVP3 Studio Polska 15.06.2019
https://vod.tvp.pl/video/studio-polska,15062019,42798263
MMOR: Mężczyzna,Mąż,Ojciec – Rycerz

WARTO OBEJRZEĆ CAŁOŚĆ!


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *