Tylko Tata znowu nadaje! Na pohybel systemowi…

Po wielu tygodniach ciszy, jesteśmy w sieci znowu! Tak zwana „plandemia”, mnóstwo kłopotów, czy wreszcie przenosiny serwera – to wszystko dało nam w kość. Na szczęście zgodnie z hasłem „Prawdziwy Tata walczy do końca” nie poddajemy się, a wręcz przeciwnie: byliśmy, jesteśmy, będziemy! Tylko Tata znowu nadaje.

Ostatnie kilka miesięcy przyniosło wiele zmian. Przede wszystkim uświadomiło nam definitywnie, że „kwestia dzieci” nie ogranicza się tylko i wyłacznie do walki w sądach zwanych dla niepoznaki „rodzinnymi”. Teraz chyba juz wszyscy ojcowie zrozumieli, że nasze problemy są skutkiem szerszego planu „elit” majacemu na celu zniszczenie polskich rodzin i przez to osłabienie i docelowo zniszczenie całego społeczeństwa. Dlatego nasza walka o dzieci musi wyjść poza dotychczasowe ramy.

Walczymy o świat dla naszych dzieci

Odzyskanie dzieci w walce z psychopatkami to jedno. Ale warto chyba pomyśleć o tym, w jakim świecie przyjdzie nam nasze dzieci wychowywać. Na jakich ludzi wyrosną? Jaką etyką bedą się kierować? Co będzie dla nich najważniejsze? Jakie będą mieć idały? Patrząc na to, co dzieje się teraz wokół nas, jak jesteśmy nękani i manipulowani, trudno wysnuć pozytywne i radosne wnioski.

Plandemiczna hucpa zamknęła nas w domach i oddzieliła od naszych dzieci jeszcze wiekszym murem, niż dotychczas. Przez lata wielu z nas nie wiązało tego, co nas spotyka, z tak zwaną „szerszą polityką”. Notorycznie wyśmiewaliśmy wszelkie „teorie spiskowe” dotyczące na przykład sieci „5G”, jakości żywności i zagrożeń GMO, szkodliwości szczepień wszelakich, celowego zaniżania poziomu edukacji, propagowania pederastii, pedofilii i feminizmu, czy deprecjonowania polskości, patriotyzmu i religii w życiu każdego człowieka. Wielu ojców nie dostrzegało związku kreowanych zagrożeń otaczającego nas świata z prostym faktem: nie mam możliwości wychowywania i kochania mojego dziecka! Teraz, po doświadczeniach ostatniego roku, nadeszła chwila weryfikacji tych uprzedzeń.

Dlatego od teraz portal „Tylko Tata” bedzie podejmował wiele tematów, które tylko pozornie nie są bezpośrednio związane z walką o dzieci. W rzeczywistości wszystko, co dzieje się wokół nas, co dotyczy naszego życia społecznego, naszej codziennej egzystencji, jest związane z naszymi dziećmi i ich przyszłością. To my tworzymy świat. Dla Nich.

Patrzymy szerzej

Dobra, koniec przemówień :-). Bierzemy się znowu do roboty. Pomimo usilnych prób „systemu” do podzielenia nas na różne odłamy i zwalczające się frakcje, pomimo pojawienia się przeróżnych efemerycznych hochsztaplerów udających „guru ruchów ojcowskich” wyłudzających pieniądze na szemrane „stowarzyszenia”, pomimo prób deprecjonowania poszczególnych osób i środowisk od lat walczących o wspólną sprawę naszych dzieci – nie możemy pozwolić na pogłębienie się tych rozłamów. Szarpać możemy sie prywatnie, przez telefon lub przy grillu. Publicznie działamy dla jednego dobra: DLA NASZYCH DZIECI.

Dlatego dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam przetrwać chwile wymuszonej bezczynności. Szczególne podziękowania dla następujących osób:

Jana Lisa i jego międzynarodowej inicjatywy ACTION-COVID-1984

Rafała Rynkiewicza za heraklesową pracę informatyczną nad przeniesieniem serwera, zaglądajcie do jego super SKLEPU

Jarosława Sawczenki za permanentne wsparcie oraz za SŁODKOŚCI DLA DZIECI

Marka Dankowskiego za bezinteresowne wsparcie, pouczające dyskusje i dziesięcioletnią WYGRANĄ walke o dzieci – sprytem, podstępem, determinacją i dobrocią

…i wielu, wielu innych…

A teraz – do roboty! Kolejne artykuły już wkrótce! Pamietajcie, że TylkoTata.pl to jest NASZ portal!

Miro

Image by mohamed Hassan from PixabayyZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: TATA TV
ORAZ NA NASZ NOWY KANAŁ BITCHUTE: TATA TV


Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *