Własny basen dla każdego dziecka!

Czas spędzany z dzieckiem jest zawsze zbyt krótki. Szczególnie w wakacje chcemy, aby nasze wspólne chwile były pełne radości i cudownej zabawy. Rozpoczynamy serię artykułów, w których przedstawimy kilka propozycji, które ten czas jeszcze bardziej umilą.

Oczywiście najlepszą zabawą jest zawsze ta, w której uczestniczymy razem z dzieckiem. Możliwości jest mnóstwo i z pewnością każdy ma swoje ulubione formy spędzania czasu z maluchami. Wśród wakacyjnych atrakcji są jednak pozycje obowiązkowe, obok których żadne dziecko nie przejdzie obojętnie.


Jedną z nich jest oczywiście… woda!

W upalne dni nie ma nic lepszego, jak szaleństwa na falach. A co, jeśli nie mamy możliwości wyjazdu nad morze lub jezioro? Pozostaje nam basen w ogrodzie. Wbrew pozorom, nie jest to atrybut wyłącznie ludzi bogatych. Oczywiście nie mamy na myśli wielkich basenów pływackich przy willach gwiazd kina, ale przenośne, rozkładane baseny ogrodowe dla dzieci. Ich ogromną zaletą jest przystępna cena, łatwość transportu oraz możliwość rozłożenia w całkowicie dowolnym miejscu – nawet na trawniku przed blokiem.

Oferta rynkowa przenośnych basenów jest bardzo szeroka. Nas jednak interesują tylko te dostępne dla budżetu każdego Taty. Całkiem porządny dmuchany basen ogrodowy o długości około dwóch metrów można kupić już za niecałe sto złotych. Bez problemu może w nim szaleć 2-3 dzieci. Ogromną popularnością cieszą się także większe baseny Star Wars o długości ponad 2,5 metra, uwielbiane nie tylko przez najbardziej zagorzałych fanów kosmicznej sagi.

Wśród ekonomicznych propozycji basenów dla najmłodszych warto wymienić także duży okrągły basen dmuchany o średnicy około 1,5 metra. Docenią go wszyscy, którzy mają bardzo „napięty budżet”, gdyż jest on dostępny już od 20 złotych!


Nie każdemu jednak chce się ciągle dmuchać. Dlatego znaleźliśmy także baseny rozporowe w bardzo przystępnych cenach. Pierwsza nasza propozycja to wygodny basen rozporowy o średnicy ponad 1,5 metra. Można go kupić już za około osiemdziesiąt złotych, a z powodzeniem może się w nim ochłodzić nawet kilka małych stworzeń.

A dla wszystkich, którzy lubią lać wodę i planują większą imprezkę, polecamy rodzinny basen rozporowy o średnicy ponad 3 metry! Jest on dostępny w cenie już od 200 zł, a może pomieścić całkiem spore stadko rozgrzanych maluchów…

W gorące, wakacyjne dni życzymy wszystkim dzieciom miłego moczenia!


Zdjęcie w nagłówku: Lubomirkin / Unsplash

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *