Wyprowadź mnie na szerokie wody, tatku…

Tata. Kim jest? To najważniejsza osoba w życiu każdego człowieka. Tego małego i tego dużego. Od pierwszych dni naszej podróży prowadzi nas przez Wszechświat.

Tata jest przy nas zawsze, choćby był daleko. Nie spuszcza z nas oka, choćby na nas nie patrzył. Ochrania nas i pilnuje nawet wtedy, gdy wydaje się niebecny. Tata w magiczny sbosób sprawia, że czujemy się bezpieczni nawet wtedy, gdy wokół szaleje burza.

Tata uczy nas, jak istnieć w rzeczywistości pełnej trosk i radości. Razem z nami płacze i śmieje się. Tata odkrywa dla nas świat i uczy rozumienia wszystkiego, co nas otacza. Dzięki niemu wiemy, gdzie jesteśmy i dokąd mamy iść.


Tata daje nam miłość, która jest mocą. Tata zawsze kocha tak, że unosimy się wysoko nad ziemią. Gdy prowadzi cię za rękę to wiesz, że razem idziecie do świątyni dobra.

Tata jest przewodnikiem, który prowadzi cię na brzeg. A gdy do niego razem dotrzecie, wtedy wsiadasz sam na statek. Teraz ty jesteś kapitanem. Patrzysz przed siebie i wiesz, że gdzieś tam, daleko, czeka na ciebie twój Tata. Widzisz jego postać i znowu czujecie to samo. To spokój, szczęście i duma…

Gdzie jestes?…

Gdzie jesteś?…


Gdzie jesteś, Tatku?

Tak pewnie teraz pyta mój Synek.

Jestem, Synku. Tak, jak mnie prosiłeś i tak, jak Ci obiecałem. Już niedługo znowu będziemy razem. Kocham Cię, jak serce.
Tatka.

Mark Wind

Udostępnij

One Reply to “Wyprowadź mnie na szerokie wody, tatku…”

  1. Piekna i Najprawdziwsza z Prawd ! Tata jest Drogowskazem , ktory prowadzi nas przez zycie . Tata jest zawsze blisko , chocby daleko . TATA to Milosc ,ktora daje nam Moc ! Pozwolcie kazdemu ojcu prowadziec swoje dziecko przez zycie . Pozwolcie kazdemu dziecku kochac swojego tate . Nie rozdzielajcie ich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *