Żona walczy jak lwica. O UNIEWINNIENIE męża

W tej sprawie policjanci nie przesłuchali istotnych świadków, zeznania z akt różnią się od tego, co usłyszeliśmy na miejscu. O  uniewinnienie męża, jak lwica walczy żona. To właśnie ona poprosiła nas o interwencję. Wyjaśniła, że jej mąż nie zrobił tego, za co usłyszał wyrok.

Cały czas jesteśmy nękani, pomawiani – powiedziała. – Proszę sprawdzić, ile toczyło się postępowań z powodu zawiadomień tej pani, a ile zakończyło się postawieniem zarzutów? Męczy nie tylko nas, ale i innych. Ludzie ci zeznawali w sądzie, ale ich słowa nie zostały wzięte pod uwagę. Przez cały czas trwania postępowania, systematycznie i z uporem maniaka wymyślała, że mój mąż jeździ koło jej domu, chociaż miał zakaz zbliżania się do niej. Kłamała tylko po to, żeby trafił za kratki. A może nie tylko dlatego? Po wszystkim zażądały, ona i jej matka, po 40 tysięcy złotych odszkodowania.

To historia, jakich wiele. Jednocześnie jest tak wstrząsająca, ponieważ obnaża absurdy, układy i bestialstwo polskich sądów…

Czytaj cały artykuł:

Córka policjanta w sądzie miała łatwiej?

Więcej na portalu: SUPERFAKTY.PL

Obraz: Henryk Niestrój z PixabayZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: TATA TV
ORAZ NA NASZ NOWY KANAŁ BITCHUTE: TATA TV


Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

One Reply to “Żona walczy jak lwica. O UNIEWINNIENIE męża”

  1. W tej sprawie policjanci nie przesluchali istotnych swiadkow, zeznania z akt roznia sie od tego, co uslyszelismy na miejscu. O  uniewinnienie meza, jak lwica walczy zona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *