Alienacja rodzicielska znowu w Sejmie!

W dniu 13 lutego 2020 roku odbędzie się pierwsze posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Przeciwdziałania Alienacji Rodzicielskiej. W spotkaniu wezmą udział posłowie i senatorowie oraz przedstawiciele organizacji i ruchów społecznych działających na rzecz praw dzieci i rodziców. Wśród osób zaproszonych do udziału w obradach są także psychologowie dziecięcy oraz adwokaci i sędziowie rodzinni.

Celem Zespołu jest opracowanie koniecznych zmian w prawie rodzinnym, którego dotychczasowa forma, narzucona jeszcze przez stalinowski reżim, jest przyczyną wadliwych orzeczeń sądowych, mających destrukcyjny wpływ na całe społeczeństwo. W Prezydium Zespołu zasiadają m. in. posłowie Grzegorz Braun, Janusz Korwin-Mikke i Robert Winnicki. Koordynatorem konferencji jest Paweł Skutecki.

Na pierwszym posiedzeniu Zespołu przedstawione zostaną najbardziej bulwersujące przykłady patologii sądów rodzinnych, których działania zniszczyły życie tysięcy dzieci i rodziców. Omówione zostaną także propozycje konkretnych zmian systemowych, niezbędnych do ostatecznego wyeliminowania patologii alienacji rodzicielskiej i jej destrukcyjnego wpływu na kolejne pokolenia.

Spotkanie rozpocznie się 13 lutego o godzinie 17.00 w sali 307 i będzie transmitowane w mediach oraz na stronie internetowej Sejmu. Konferencja prasowa przewidziana jest na godzinę 19.00.Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner ze świnką-skarbonką i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

2 Replies to “Alienacja rodzicielska znowu w Sejmie!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *