Budowaliśmy piramidę na piasku…

Nostalgia mijającego lata…

Tylko raz, cztery lata temu pozwolono córeczce na wyjazd wakacyjny z tatą… Nigdy z nikim innym dziecko nie było ani na ferie, ani wakacje, żadne!!!!!

Oświadczam, że poniższe jest zgodne z prawdą, a ujawnienia tego wymaga niezmiernie ważny interes społeczny oraz moje i córki bezpieczeństwo, które jest oczywiście zagrożone.

Stracone dzieciństwo

Moja córeczka może być genetycznie uwarunkowana na chorobę tarczycy ponieważ tak niestety umarła mi mama…. Jednym ze sposobów zabezpieczania przez chorobą są regularne wyjazdy nad morze (związki jodu)… Pomimo błagalnych próśb moich i córki o pozwolenie na wyjazd z tatą, to niestety ex posłuchała się w tej i innych kwestiach jej adwokata P.


Ten „adwokat” ma krew mojego dziecka na rękach. Podstępnym, sugestywnym wpływem i manipulacją ubezwłasnowolnił matkę mego dziecka, która bezwiednie stosuje te zdegenerowane dyrektywy na bezbronnej córce, oczywiście przy pomocy innych osób, rujnując zupełnie psychikę małej i bardzo wrażliwej istoty ludzkiej…


Udostępnił jej wiadomości w sprawie, w której ona nie uczestniczyła, a więc popełnił kolejne przestępstwo. Motywem tego było ustalenie wspólnie i porozumieniu fałszywych ustaleń w związku z pozbawieniem mnie możliwości kontaktów… P. czuje się jak w raju i praktycznie wszystkie jego paszkwile w każdym zdaniu są fałszywe, udowodnione niezbicie!!! Posiadam nagranie rozmowy z ex, w którym wprost mi o tym mówi!!!

Adwokacina doprowadził do całkowitej zmiany osobowości mego dziecka terrorem wypierania ojca z życia córki… Doprowadził do całkowitego zakazywania kontaktu z ojcem (od 2018 już ponad rok nie odbiera telefonu)… Dzieje się to latami za pełnym przyzwoleniem Ząbkowickich oprawców… Kilku tych samych, którzy ewidentnie wykorzystują stanowisko służbowe do korupcji, oraz zmowy w terrorze na mnie i córce.

Ujawnię wszystko bez skrupułów w najbliższych odsłonach.. Do tej pory przedstawiłem już na FB dowody na możliwe postawienie mu najcięższych zarzutów, ponieważ skutkiem jego bestialstwa jest niewątpliwy stały uszczerbek na zdrowiu mego dziecka, co jest udokumentowane w sposób bezsporny i udowodnię to!!! Żaden z nas, zwykłych ludzi, nie wyszedłby z aresztu przez wiele lat za to samo!!!

Nadto adwokat P. dopuścił się czynów z prawdopodobieństwem osiągającym pewności (co niezbicie udokumentowałem dowodami ujawnionymi na FB do tej pory, skala materiału poraża) z artykułów: Art. 18 kk w zw. Art 233 & 1 kk, 234 kk, 235 kk, 238 kk, 239 & 1 kk w zw. Art 230a & 1 kk w zw. z Art. 231 & 1 i & 2 kk oraz art. 18 kk w zw. z 157 & 1 kk, Art. 18 kk w zw. z Art 13 & 1 kk w zw 189 & 1 kk i wiele innych co pozwoliło pochwalić te przestępstwa przez oprawców ukręcających wszystko…

Wdrożył kolejną fałszywkę, tym razem o nękanie z art 190 a & 1 kk, ponieważ zarzutem o znęcanie uzyskali swój wyznaczony cel… Zmusili mnie do wymeldowania się z własnego mieszkania groźbą wytoczenia mi fikcyjnej sprawy, tym razem o znęcanie. Następnie nie zostają wszczęte dalsze czynności, co świadczy o kolejnym nadużyciu funkcjonariuszy z Art. 231 kk (kolejny przekręt, ogromna ilość)!!!

Następnie adw. P. na bazie tego przestępstwa, stosując go jako swój główny fałszywy dowód (załącznik z art 190a & 1 kk, art 207 & 1 kk), wywiera podstępem bezprawny wpływ na decyzję wymienionych sądów, sygnatury: I C 478/15, III Nsm 278/15, III Nsm 318/15 i inne (wskazane w treść wyroku i postanowień). Zachęcony przyzwoleniem tworzy kolejne fałszywe dowody i skutecznie się nimi posługuje we wskazanych sprawach…

W konsekwencji tego, adw. P. mógł swobodnie ich używać celem prawdopodobnie uzyskania określonych korzyści osobistej i majątkowej co skutecznie osiągnął w postaci pozbawienia mnie praw i wolności, praw do dziecka, prawa do części wartości mojego mieszkania i było to główną podstawą postanowień wydanych przez Sąd rodzinny i cywilny w Ząbkowicach Śl. sygn. I C 478/15, III Nsm 278/15, III Nsm 318/16 (wykorzystał jako główny dowód fałszywe zawiadomienie o nękanie) i inne…

mgr Zenon Szałapata


Jest nam bardzo miło, że odwiedziłeś nasz skromny portal. Tworzymy portal TylkoTata z wielkim zaangażowaniem i nadzieją. Dzięki niezależności możemy publikować treści prawdziwe, bez cenzury, bez narzucania nam poprawności politycznej. Jednakże właśnie z tego powodu nie mamy – jak inne media – źródeł finansowania od instytucji, wielkich koncernów, czy wpływowych osób. Dlatego jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas choćby drobną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową 🙂 działalność. Po prostu kliknij banner ze świnką-skarbonką i gotowe! Możesz wybrać proste wpłaty przez PayPal lub zostać naszym Patronem na Patronite. WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *