Hitlerowcy wzorem dla Głównego Inspektora Sanitarnego?

Jarosław Pinkas zasłynął już zamiłowaniem do zamordyzmu, gdy powiedział, że „maseczki są po to, aby jedynie przypominać ludziom o wirusie”. Tym razem jednak posunął się jeszcze dalej i ewidentnie grozi Polakom jawnym manipulowaniem. Oczywiście chodzi o szczepionkę.

Czy rzeczywiście szczepionka jest „dobra”? Dla Pinkasa na pewno. Gdyby ktoś miał wątpliwości co do motywacji tego pana, to przypominamy, że już w 2008 roku podobno był podejrzany pod zarzutem korupcji i przyjęcia łapówek od koncernów farmaceutycznych.

Nasi obywatele będą dopominać się o szczepionkę! Po prostu wygenerujemy zapotrzebowanie, emocjonalne zapotrzebowanie, taki stan ducha, że chcę to mieć, bo to jest dla mnie ważne.” – powiedział Pinkas na konferencji prasowej.

Wypowiedź Pinkasa oraz komentarz Sebastiana Rossa:

Sztuczne wywoływanie strachu to najlepsza metoda rządzenia. Wtedy całe społeczeństwa stają się posłusznymi niewolnikami i jeszcze wierzą, że to zgodne z ich wolą i dla ich dobra. Wzorce takiego działania znajdujemy wśród najlepszych.

Podczas procesu norymberskiego 75 lat temu zapytano Hermanna Göringa, jak Niemcy mogli się zgodzić na nazizm i wspierać ludobójstwo?
Odpowiedział:
′′To bardzo proste i nie ma nic wspólnego z nazizmem; ma to związek z ludzką naturą. Można to zrobić w systemie nazistowskim, socjalistycznym, komunistycznym, monarchii lub demokracji: jedyną rzeczą, której rząd potrzebuje, aby zamienić ludzi w niewolników jest strach. Jeśli znajdziesz coś, co ich przestraszy, możesz zmusić ich do robienia wszystkiego.

No to już wiadomo, skąd Pinkas czerpie wzorce…

A Wy? Czy dalej „boicie się” plandemii?…

Obraz: InternetZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: TATA TV
ORAZ NA NASZ NOWY KANAŁ BITCHUTE: TATA TV


Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

2 Replies to “Hitlerowcy wzorem dla Głównego Inspektora Sanitarnego?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *