Wygraj z covidiotyzmem! Pobierz gotowe dokumenty

Jako wolni ludzie nie możemy stać obojętnie wobec obrazy, jaką dla Narodu Polskiego i Rzeczypospolitej jest wprowadzanie przez obecną władzę ohydnych metod zarządzania państwem i Narodem.

Jeżeli tak jak my jesteście już zmęczeni nielegalnymi zakazami i nakazami i chcecie zakładać sprawy karne funkcjonariuszom i urzędnikom państwowym za wyłudzanie Waszych pieniędzy poprzez bezpodstawne nakładanie kar, mandatów i stosowanie bandyckiej przemocy przez policjantów, wesprzyjcie nas w zwalczaniu totalnego autokratyczno-faszystkowskiego reżimu, niekonstytucyjnego zamordyzmu, którego metody w naszej ocenie są wzorowane na nazistowskim gestapo i komunistycznym NKWD z czasów Stalina.

Nielegalne rozporządzenia nie mają żadnej mocy prawnej!

Policjant chce wystawić mandat za brak kagańca? Poinformuj go że działa w zamiarze popełnienia przestępstwa nielegalnego ukarania mandatem i wymuszenia podporządkowania się niekonstytucyjnym obostrzeniom, co wyczerpuje znamiona przestępstwa z art. 191 par. 1 w zb. z art. 231 par. 2 Kodeksu karnego, za co grozi już 10 lat pozbawienia wolności. Jak widzicie moi drodzy każdy urzędnik który przyłożył rękę do koronawirusowych opresji ma wiele na sumieniu. Przestańmy wykłócać się z policjantami tylko stawiajmy im zarzuty, grzecznie i merytorycznie.!!!!! POBIERZ PDF’y z ROZWIĄZANIAMI PRAWNYMI !!!Karta Policjanta

Karta Obywatela

NIE PRZYJMUJ MANDATU

Kontrola Obywatelska Policjanta

ROZWIĄZANIE PROBLEMU DLA SKLEPIKARZY

ODWOŁANIE OD KAR SANEPID-u

Zawiadomienie o przestępstwie SANEPID’u!!!

!!!! SZKOŁY – ZAKAZ ZNĘCANIA SIĘ NAD DZIEĆMI !!!!!!!!! POBIERZ PDF’y z ROZWIĄZANIAMI PRAWNYMI !!!PLIKI SĄ DOSTĘPNE DO POBRANIA: TUTAJWesprzyj nas w naszych działaniach! Przewidujemy możliwość skorzystania z darmowej porady prawnej i materiałów szkoleniowych ze sposobami na policjantów, urzędników, mandaty, nakazy i zakazy. Dostałeś mandat za brak maski? Zapraszamy do nas, oferujemy narzędzia prawne oraz usługi do obrony przed represjami systemu.http://www.crisis-consulting.pl/Ten, kto nie walczy o swoje prawa, ten nie ma ich wcale!Obraz: herbinisaac z PixabayZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: TATA TV
ORAZ NA NASZ NOWY KANAŁ BITCHUTE: TATA TV


Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

2 Replies to “Wygraj z covidiotyzmem! Pobierz gotowe dokumenty”

  1. „Jeżeli tak jak my jesteście już zmęczeni nielegalnymi zakazami i nakazami i chcecie zakładać sprawy karne funkcjonariuszom i urzędnikom państwowym”
    Wprowadzacie LUDZI W BŁĄD – juz 15 lat bezskutecznie SCIGAM z KK funkcjonariuszy publicznych – patrz yuoutube

    https://youtu.be/Tppv2L2SoaI

    1. Wielu z nas robi to samo. Równie bezskutecznie. Do czasu. Był już precedensowy wyrok, o ile pamiętam chodziło o baby z mopsu. Ordo Iuris to prowadziło i wygrali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *