Nienawidzisz dzieci? Zaszczep je!

Jeszcze tylko niedobitki nieuków wierzą, że szczepienia są „dobre” i dają się omamić farmaceutycznej propagandzie. Tymczasem szczepionki faktycznie są zbawienne, ale jedynie dla hochsztaplerów, którzy na nich zarabiają. I nie obchodzi ich, czy od ich „dobrodziejstw” umrą miliony, czy miliardy ludzi.

Pomimo wzrostu świadomości społecznej na temat szkodliwości szczepień, dyskusja na ich temat powraca przy okazji hucpy z tak zwaną „pandemią”. Właśnie mafia ministerialna przygotowuje kolejny atak na nasze dzieci, usiłując wznowić program ludobójstwa w postaci rzekomo obowiązkowych szczepień od pierwszych chwil życia.

Wiesz, co wstrzykuje się Twoim dzieciom?

Stowarzyszenie Corvelva zleciło niezależne badania szczepionki INFANRIX HEXA 6w1 labolatoriom we Włoszech. Za badania naukowe zapłacili rodzice z własnej kieszeni, aby dowiedzieć się prawdy o składzie. Wyniki tych badać są zatrważające i obnażają kolejną aferę związaną ze szczepionkami.

Dokładny opis oraz wyniki znajdziesz TUTAJ

Źródło: CZUJNY.PL

Grafika: Pixabay


ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: TATA TV
ORAZ NA NASZ NOWY KANAŁ BITCHUTE: TATA TVPortal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

One Reply to “Nienawidzisz dzieci? Zaszczep je!”

  1. wklejcie oryginał wyników badania i jaka placówka to badała bo inaczej to jest wszystko nic nie warte

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *