PILNE! Narodowe ultimatum dla Rządu! To początek końca systemu

Dzisiaj, w rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-maja, ruch społeczny „Zjednoczeni” ogłosił dwadzieścia jeden postulatów dla Rządu. Tym samym ta wielotysięczna organizacja wreszcie wyszła z cienia i rozpoczęła zmianę systemu Rzeczypospolitej. Nie ma jeszcze oficjalnego stanowiska prezydenta i premiera.

„Zjednoczeni” skupiają w swoich szeregach posłów i senatorów należących formalnie do różnych opcji politycznych, działaczy społecznych, dziennikarzy, naukowców, przedsiębiorców, robotników, kibiców, członków organizacji niepodległościowych oraz wszystkich, którzy mają dość arogancji i buty dotychczasowej „władzy” oraz korupcyjnych układów politycznych.Dołącz do grupy „Zjednoczeni” TUTAJ

Bieżące informacje:

CZUJNY.PL

NASZA POLSKAMiro Wilewski

Grafika: Wykop


ZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: TATA TV
ORAZ NA NASZ NOWY KANAŁ BITCHUTE: TATA TVPortal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

7 Replies to “PILNE! Narodowe ultimatum dla Rządu! To początek końca systemu”

  1. Naprawdę liczycie na jakąkolwiek pozytywną reakcje adresata ?
    Równie dobrze można by żądać od nich wszystkich dymisji

    1. Dokładnie tego właśnie oczekują „Zjednoczeni”. To ogromny ruch, który dopiero teraz wychodzi z cienia. Jest w nim wielu polityków znanych z innych ugrupowań, ale i innych osób z pierwszych stron.

  2. Dobrze, że wychodzicie z cienia , to może jak już wyjdziecie wkońcu coś zrobicie, ot tak bez gadania i zapowiedzi… coś dla Polski.

  3. Równej emerytury dla wszystkich? Żart? Ten co 45 lat pracował ma mieć tyle samo co leber, ktorý przepracował kilka lat, albo wcale?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *