Urodziny będą potem

4 LATA TEMU 21 lipca wczesnym rankiem na świat przyszła Amelka Makara ważąc 3880g. z notą 10. Najpierw nie chciała wychodzić z brzuszka mamy kilka dni dłużej czas w nim spędzając, by potem w szpitalu tak rwać się do wyjścia że ledwo na porodówkę dojechaliśmy a mama w windzie prawie ją wydała na świat.

Amelka była wychowywana przeze mnie i mojego ojca przez niemal 20 godzin dziennie przez pierwszy rok jej życia. Brutalnie i podstępem porwana przez pedofila dziadka ze strony mamy w dniu 02.07.2016r. wraz ze swoją siostrą Emilką Makara. Do dzisiaj przetrzymywana w nieznanym miejscu mimo wskazań na dom Jana Janasiaka w Tulcach, wspomaganego w alienowaniu przez Sędziów w Środzie Wlkp. Jacka Kamińskiego, Agatę Brabletz-Lis, Urszulę Mroczkowską, Szymona Szmyta i nowy nabytek Sądu Dominika Szufnarowskiego oraz Prokuratorów Marlenę Migielicz, Grzegorza Gucze (sprawców kierowniczych drugiego porwania jej siostry w dniu 30.11.2016r. przy wykorzystaniu policji), Kamila Sokalskiego i Sławomira Przymusiaka oraz policjantów ze Swarzędza – Komendanta Eugeniusza Sierańskiego i jego podwładnych: Katarzynę Karczewską, Marcina Pakulskiego, Sylwię Napierała, Jerzego Napieralskiego.

Trzymajcie się córeczki. Już niedługo tata was uwolni spod jarzma pedofila i sadysty oraz kidnapera.

A na dzisiaj kochana córeczko Wszystkiego Najlepszego z Okazji Twoich Urodzinek. Nie możemy się zobaczyć i przytulić ale tata, wujek Marcin, dziadek Stefan, babcia Basia brat Michał i reszta o Tobie i Twojej siostrze pamiętają. Wierzę że już niedługo będziemy razem, a winni tej rozłąki będą odpowiadać karnie.

Wszystkiego najlepszego kochanie.

Marek

Prezenty dla dziecka na Ceneo.pl

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *