Urodziny będą potem

4 LATA TEMU 21 lipca wczesnym rankiem na świat przyszła Amelka Makara ważąc 3880g. z notą 10. Najpierw nie chciała wychodzić z brzuszka mamy kilka dni dłużej czas w nim spędzając, by potem w szpitalu tak rwać się do wyjścia że ledwo na porodówkę dojechaliśmy a mama w windzie prawie ją wydała na świat.

Amelka była wychowywana przeze mnie i mojego ojca przez niemal 20 godzin dziennie przez pierwszy rok jej życia. Brutalnie i podstępem porwana przez pedofila dziadka ze strony mamy w dniu 02.07.2016r. wraz ze swoją siostrą Emilką Makara. Do dzisiaj przetrzymywana w nieznanym miejscu mimo wskazań na dom Jana Janasiaka w Tulcach, wspomaganego w alienowaniu przez Sędziów w Środzie Wlkp. Jacka Kamińskiego, Agatę Brabletz-Lis, Urszulę Mroczkowską, Szymona Szmyta i nowy nabytek Sądu Dominika Szufnarowskiego oraz Prokuratorów Marlenę Migielicz, Grzegorza Gucze (sprawców kierowniczych drugiego porwania jej siostry w dniu 30.11.2016r. przy wykorzystaniu policji), Kamila Sokalskiego i Sławomira Przymusiaka oraz policjantów ze Swarzędza – Komendanta Eugeniusza Sierańskiego i jego podwładnych: Katarzynę Karczewską, Marcina Pakulskiego, Sylwię Napierała, Jerzego Napieralskiego.

Trzymajcie się córeczki. Już niedługo tata was uwolni spod jarzma pedofila i sadysty oraz kidnapera.

A na dzisiaj kochana córeczko Wszystkiego Najlepszego z Okazji Twoich Urodzinek. Nie możemy się zobaczyć i przytulić ale tata, wujek Marcin, dziadek Stefan, babcia Basia brat Michał i reszta o Tobie i Twojej siostrze pamiętają. Wierzę że już niedługo będziemy razem, a winni tej rozłąki będą odpowiadać karnie.

Wszystkiego najlepszego kochanie.

Marek

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *