„Żarcie to syf!” Czym rząd chce wytruć nasze dzieci?

Mówi się, że człowiek jest tym, co je. Gdyby ludzie wiedzieli, co każe im jeść rząd, nie mieliby o sobie zbyt wysokiego mniemania. Powiązani z koncernami politycy karmią nas nie tylko „głodnymi kawałkami”, ale wręcz wprost wciskają nam gówno w usta.

Walcz o zdrową żywność dla siebie i dla kolejnych pokoleń! Obejrzyj poniższy film:

Świat w dalszym ciągu emocjonuje się koronawirusowym oszustwem. Niektórzy nawet jeszcze wierzą, że ich życie może być z tego powodu zagrożone. Natomiast świadomość społeczeństwa, że większość chorób bierze się ze skażonego chemią, antybiotykami i innymi śmieciami korporacyjnego żarcia (bo „jedzeniem” tego nazwać nie można), jest żadna.

Prawda jest taka, że „rządzącym” wcale nie zależy na tym, abyśmy zdrowo i długo żyli. Wręcz przeciwnie – podtruwają nas ciągle, każdego dnia, uwikłani w interesy z zagranicznymi korporacjami. Brzmi jak lewacka propaganda? Nic bardziej mylnego, jest dokładnie odwrotnie. To koncerny produkujące masową żywność są niczym innym, jak postsowieckimi kołchozami. I to one są rzeczywistym zagrożeniem dla naszego zdrowia.

Walka o zdrową, POLSKĄ żywność jest kolejnym z priorytetów i jednocześnie żądaniem patriotycznego Ruchu Społecznego ZJEDNOCZENI.

Więcej informacji znajdziesz na: CZUJNY.PL

Róża Florczak

Zdjęcie: Obraz Ulrike Leone z PixabayZAPRASZAMY NA NASZ KANAŁ YOUTUBE: TATA TV
ORAZ NA NASZ NOWY KANAŁ BITCHUTE: TATA TV


Portal TylkoTata jest przedsięwzięciem społecznym i istnieje tylko dzięki hojności naszych Darczyńców. Jeśli tylko podoba Ci się to, co robimy, możesz wesprzeć nas dowolną kwotą, która pozwoli nam dalej prowadzić naszą wywrotową działalność. Po prostu kliknij banner „WESPRZYJ NAS” i gotowe! WSZYSTKIM DARCZYŃCOM DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!

Udostępnij

One Reply to “„Żarcie to syf!” Czym rząd chce wytruć nasze dzieci?”

  1. Taka drobna uwaga: jesteśmy tym co jesteśmy w stanie z jedzenią przyswoić , a nie tym co zjemy.

    Tak było zawsze. Braki egzogennych aminokwasow ( 8 szt) powodują że papu przelatuje tylko przez nas.
    Niedostatek minerałów , to braki enzymów , siadająca trzustka, nieczynna grasica, nieczynna śledziona, glifosat , stres, niedospanie powodują większe marnotrawstwo żywności niż hipermarkety ( o stratach zdrowotnych , intelektualnych w skali społeczeństw nawet nie ma co wspominać).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *